Twoje miejsce na drodze do pełni sił i energii.
LISTA BADAŃ PRZEPROWADZANYCH W PLACÓWCE

Onkologia

Badania wykonywane w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oraz komercyjnie. Po więcej informacji skontaktuj się z rejestracją wybranej przychodni.

– WYKONYWANIE BADANIA USG PIERSI – USG to podstawowe badanie wykonywane w ramach profilaktyki nowotworu piersi, pozwalające wykryć zmiany, które nie są jeszcze wyczuwalne na poziomie palpacyjnym, ani zauważalne wzrokowo. Ponadto stosowane jest ono w różnicowaniu zmian torbielowatych i litych oraz w ocenie wielkości i granic zmian ogniskowych. (Możesz wykonać w placówce w Mogilanach)

BIOPSJA Biopsja w diagnostyce onkologicznej oznacza pobranie fragmentu tkanki do badania histopatologicznego w celu postawienia rozpoznania choroby nowotworowej. Klasyczna biopsja polega na pobraniu z ciała pacjenta fragmentu tkanek podejrzewanych o zmiany chorobowe (Możesz wykonać w placówce w Mogilanach)

MAMMOGRAFIA – Mammograficzne badanie przesiewowe ma na celu wykrycie nowotworu we wczesnym etapie rozwoju. Dzięki prześwietlaniu tkanek piersi promieniami rentgenowskimi można znaleźć nieprawidłowości, zanim będzie je można wyczuć lub zobaczyć. (Możesz wykonać w placówce w Mogilanach)

Dbamy o Twoje zdrowie

nasze badania

Nasi wykwalifikowani specjaliści są zawsze gotowi, aby sprostać najwyższym wymaganiom i zapewnić pełen profesjonalizm i opiekę na każdym etapie leczenia.