Twoje miejsce na drodze do pełni sił i energii.

Dla wygodny naszych pacjentów

zamów receptę

Szanowni Pacjenci,

– Formularz przeznaczony jest wyłącznie dla pełnoletnich Pacjentów Centrum Medycznego SERCE SERCU, co oznacza, że Pacjent zamawiający receptę musi mieć złożoną i aktywną deklarację wyboru lekarza pierwszego kontaktu w Centrum Medycznym SERCE SERCU.
– Zamówienie na receptę można składać tylko na leki stale przyjmowane, zapisane w dokumentacji medycznej pacjenta. UWAGA! Nie wszystkie leki (np. antybiotyki, leki uspokajające i nasenne) mogą zostać przepisane w ten sposób – skontaktuj się ze swoim lekarzem by upewnić się, że recepta na Twój lek może zostać w ten sposób wystawiona. W przypadku niektórych leków przepisanych przez specjalistę konieczne jest uprzednie złożenie odpowiedniego zaświadczenia u lekarza POZ.
– Recepta zwykle gotowa jest w ciągu 3 dni roboczych od zamówienia, ale czas ten jest orientacyjny i może ulec przedłużeniu. Ponadto w razie jakichkolwiek wątpliwości lekarz może odmówić wystawienia recepty jeżeli uzna, że konieczna jest stacjonarna wizyta Pacjenta w placówce. Konieczna może być również dodatkowa weryfikacja tożsamości Pacjenta.

Pacjenci posiadający IKP otrzymają kod e-recepty drogą mailową i/lub SMS-em, pozostali Pacjenci proszeni są o kontakt z przychodnią celem otrzymania kodu e-recepty.

Jednocześnie przypominamy, pomimo wprowadzonego udogodnienia, aby zgłaszać się na wizyty osobiste do lekarzy.