W celu umówienia badań prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 12 270 06 25 wew. 3 oraz wysłanie skanu skierowania na badania na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stosownie do zapisów art. 229 Kodeksu Pracy i Ustawy z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny pracy (Dz. U. Nr 96 poz. 593 z późniejszymi zmianami) na pracodawcy spoczywa obowiązek objęcia profilaktyczną opieką medyczną zatrudnionych pracowników. W związku z powyższym, mając na względzie zabezpieczenie Państwa pracowników w kompleksowe spektrum usług z zakresu medycyny pracy pragniemy przedstawić ofertę Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej SERCE SERCU s.c.

Badanie profilaktyczne wynikające z Kodeksu Pracy - jest to badanie mające na celu ocenę, czy cechy fizyczne i psychiczne pracownika pozwalają mu wykonywać pracę w warunkach narażenia na czynniki szkodliwe i/lub warunki
uciążliwe występujące na konkretnym stanowisku pracy (czy będzie wykonywał pracę bezpiecznie, bez uszczerbku dla swojego stanu zdrowia, bez zagrożenia dla współpracowników).


W ramach podstawowej oferty zapewniamy badania medycyny pracy realizowane w najbardziej dogodny dla pracowników i pracodawców sposób.

Nasze zaplecze fachowe to doskonali specjaliści wszystkich dziedzin wiedzy medycznej z bogatą praktyką i uprawnieniami.

Nasza oferta zawiera pełny zakres usług obejmujących wszystkie badania i konsultacje lekarskie wymagane w/w przepisami prawa dla pracownika na danym stanowisku pracy, na które kieruje pracodawca wydając skierowanie.

Oferujemy profesjonalną opiekę medyczną w zakresie medycyny pracy:

  • badania wstępne
  • badania okresowe
  • badania kontrolne (po zwolnieniu lekarskim dłuższym niż 30 dni)
  • badania sanitarno-epidemiologiczne


Usługi realizujemy na podstawie zawartej umowy z pracodawcą.


Do oferty dołączamy Państwu wzór umowy oraz wzór skierowania na badania profilaktyczne. Pracownik zgłaszając się na badania, powinien mieć ze sobą skierowanie ważne 30 dni od daty wystawienia. Skierowanie na badania profilaktyczne powinno zawierać informacje dotyczące narażenia na czynniki szkodliwe i uciążliwe na stanowisku pracy. Pracodawca ponosi odpowiedzialność za treść tego dokumentu.


W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 12 270 06 25 wew. 3 lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Naszym celem jest świadczenie usług medycznych w sposób profesjonalny,
rzetelny, spełniający Państwa oczekiwania.

Zapraszamy wszystkie firmy do skorzystania z naszej oferty badań w zakresie medycyny pracy.