Twoje miejsce na drodze do pełni sił i energii.
LISTA BADAŃ PRZEPROWADZANYCH W PLACÓWCE

Urologia

Badania wykonywane w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oraz komercyjnie. Po więcej informacji skontaktuj się z rejestracją wybranej przychodni.

– BADANIA USG –  dzięki diagnostyce obrazowej USG możliwa jest ocena poszczególnych elementów układu moczowego, w tym nerek, pęcherza, moczowodów i gruczołu krokowego u mężczyzn. (Możesz wykonać w placówce w Mogilanach oraz Wieliczce)

– UROFLAWOMETRIA –  to badanie, służące do oceny przepływu moczu przez cewkę moczową podczas mikcji (mikcja to medyczny zwrot określający oddawanie moczu). Pomimo że jest proste i nieinwazyjne, może dostarczyć wielu istotnych informacji w procesie diagnostyki zaburzeń oddawania moczu. (Możesz wykonać w placówce w Mogilanach oraz Wieliczce)

– CYSTOSKOPIA –  polega na wprowadzeniu przyrządu zwanego cystoskopem poprzez cewkę moczową do pęcherza moczowego. Po wprowadzeniu cystoskopu dokonuje się wzrokowej oceny błony śluzowej wewnątrz pęcherza moczowego (Możesz wykonać w placówce w Mogilanach)

– DIAGNOSTYKA CHORÓB UKŁADU MOCZOWEGO

Dbamy o Twoje zdrowie

nasze badania

Nasi wykwalifikowani specjaliści są zawsze gotowi, aby sprostać najwyższym wymaganiom i zapewnić pełen profesjonalizm i opiekę na każdym etapie leczenia.