Twoje miejsce na drodze do pełni sił i energii.
LISTA BADAŃ PRZEPROWADZANYCH W PLACÓWCE

Neurologia

Badania wykonywane w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oraz komercyjnie. Po więcej informacji skontaktuj się z rejestracją wybranej przychodni.

BADANIA USG TĘTNIC SZYJNYCH – Doppler tętnic szyjnych, czyli USG dopplerowskie tętnic szyjnych i kręgowych to badanie diagnostyczne, którego celem jest ocena stopnia zwężenia tętnic szyjnych, co jest czynnikiem zwiększonego ryzyka udaru mózgu. Dzięki badaniu możliwe jest wczesne wykrycie zagrożenia i wdrożenie odpowiedniego leczenia. (Możesz wykonać w placówce Mogilanach)

 

MARKERY DO BADANIA WĘCHU PACJENTA pozwalają ocenić wstępnie stopień dysfunkcji węchu czy dany pacjent ma zdolności węchowe prawidłowe czy zmniejszone. (Możesz wykonać w placówce w Wieliczce i Mogilanach)

Neurolog bada podłoże powstałych chorób neurologicznych, stawia diagnozę i zleca odpowiednie leczenie. Zajmuje się leczeniem takich schorzeń, jak m.in.:

migreny oraz pozostałe bóle głowy

Dbamy o Twoje zdrowie

nasze badania

Nasi wykwalifikowani specjaliści są zawsze gotowi, aby sprostać najwyższym wymaganiom i zapewnić pełen profesjonalizm i opiekę na każdym etapie leczenia.