Twoje miejsce na drodze do pełni sił i energii.
LISTA BADAŃ PRZEPROWADZANYCH W PLACÓWCE

Ginekologia

Badania wykonywane w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oraz komercyjnie. Po więcej informacji skontaktuj się z rejestracją wybranej przychodni.

USG GINEKOLOGICZNE jest badaniem, w trakcie którego ocenie poddane zostają jajniki, a także jajowody i macica. Obraz wspomnianych organów uzyskiwany jest dzięki specjalnej sondzie emitującej ultradźwięki, która wprowadzana jest do dróg rodnych przez pochwę. USG ginekologiczne wykonuje się profilaktycznie i kontrolnie (warto badaniu poddać się co 2-3 lata) lub ze względu na konkretne wskazania medyczne, do których należą:

  • podejrzenie niepłodności,
  • zaburzenia menstruacji (np. nieregularność miesiączkowania),
  • problemy z donoszeniem ciąży,
  • podejrzenie ciąży pozamacicznej,
  • krwawienie z dróg rodnych nie związane z cyklem miesięcznym,
  • nawracający ból brzucha o nieznanej etiologii.

(Możesz wykonać w placówce w Wieliczce i Mogilanach)

USG PIERSI –  USG to podstawowe badanie wykonywane w ramach profilaktyki nowotworu piersi, pozwalające wykryć zmiany, które nie są jeszcze wyczuwalne na poziomie palpacyjnym, ani zauważalne wzrokowo. (Możesz wykonać w placówce w Wieliczce i Mogilanach)

KTG – Badanie KTG to jedno z najczęściej wykonywanych badań u ciężarnej w okresie przed porodem oraz w jego trakcie. Celem tego badania jest ocena czynności serca płodu, jego aktywności ruchowej oraz aktywności skurczowej macicy. (Możesz wykonać w placówce w Wieliczce)

Dbamy o Twoje zdrowie

nasze badania

Nasi wykwalifikowani specjaliści są zawsze gotowi, aby sprostać najwyższym wymaganiom i zapewnić pełen profesjonalizm i opiekę na każdym etapie leczenia.