Twoje miejsce na drodze do pełni sił i energii.
LISTA BADAŃ PRZEPROWADZANYCH W PLACÓWCE

Diabetologia

Badania wykonywane w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oraz komercyjnie. Po więcej informacji skontaktuj się z rejestracją wybranej przychodni.

WYWIAD DIABETOLOGICZNY – Przeprowadzany przez pielęgniarkę oraz lekarza, u osób z cukrzycą szczegółowy wywiad od pacjenta i rodziny znacznie przybliża zarówno prawidłowe rozpoznanie choroby, jak i wdrożenie właściwego, przewlekłego leczenia. (Możesz wykonać w placówce w Mogilanach)

POMIAR STĘŻENIA GLUKOZY WE KRWI – Sprawdzanie poziomu cukru we krwi jest szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku diabetyków, którzy muszą stale kontrolować glikemię. Taki rodzaj badania wykorzystywany jest w profilaktyce w kierunku cukrzycy, w jej rozpoznawaniu. Poprzez badanie poziomu cukru we krwi odbywa się również kontrola cukrzycy. (Możesz wykonać w placówce w Mogilanach)

HEMOGLOBINA GLIKOWANA – Test hemoglobiny glikowanej dostarcza informacji o średniej glikemii (poziomie glukozy) w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Pozwala na: rozpoznanie nowej cukrzycy. ocenę, czy pacjent leczony z powodu cukrzycy ma prawidłowo dobrane leki oraz ich dawki. (Możesz wykonać w placówce w Mogilanach)

Dbamy o Twoje zdrowie

nasze badania

Nasi wykwalifikowani specjaliści są zawsze gotowi, aby sprostać najwyższym wymaganiom i zapewnić pełen profesjonalizm i opiekę na każdym etapie leczenia.