W ofercie naszych salonów w Gorzkowie, Mogilanach, Skawinie znajduje się szeroka gama szkieł, zaczynając od zwykłych szkieł z jedną specjalistyczną powłoką, aż po szkła progresywne.

W swojej ofercie proponujemy Państwu również specjalne zestawy, w skład których wchodzą między innymi trzy nakładki: przeciwsłoneczna polaryzacyjna, pełniącą funkcję okularów przeciwsłonecznych i neutralizującą oślepiające refleksy światła odbijającego się od mokrej drogi, powierzchni wody lub śniegu; lustrzanka dająca ulgę oczom podczas ostrego słońca; oraz nakładka do jazdy samochodem nocą, której głównym zadaniem jest rozproszenie wszystkich oślepiających świateł.

Mamy również do zaproponowania Państwu szeroką gamę oprawek okularowych wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Kolekcje te są kierowane zarówno do osób dorosłych, młodzieży i dzieci, jak i do osób starszych. Krótko mówiąc,każdy znajdzie coś dla siebie! Nasi doświadczeni specjaliści doradzą, jaki typ, kształt i kolor okularów jest idealnie dopasowany właśnie do Ciebie!

W ofercie promocyjnej oferujemy Państwu specjalistyczne zestawy, w których oprócz nakładek dostają Państwo szkła z antyrefleksem gratis; co więcej po zakupie powyżej 350 zł otrzymują Państwo uniwersalny płyn gratis, który ułatwia czyszczenie soczewek i zapobiega ich parowaniu.